درب شیشه ای از انواع درب های تجاری است. از دیرباز تاکنون ترکیب مواد مختلف برای ساخت و تولید محصولات جدید همیشه جزو بخش های جذاب و بسیار هیجان انگیز بوده است. ترکیب چوب با فلز، فلز با شیشه و شیشه با چوب همیشه توانسته طرح های مختلفی را ایجاد کند. در تولید درب تجاری نیز از این خلاقیت به وضوح و به میزان بسیاری استفاده شده است. درب های تجاری گوناگونی با توجه به نیازمندی از ترکیب شیشه، چوب و ... ساخته شده اند.
درب شیشه ای اجزای بسیار گوناگونی دارد. هر کدام از این اجزا می توانند بر قیمت نهایی درب شیشه ای موثر باشند. در نتیجه برای آگاهی از قیمت نهایی درب شیشه ای که انواع پرکاربرد و مهم درب های تجاری است ابتدا باید شناخت درستی از عوامل موثر بر قیمت آن ها داشته باشیم. مهم ترین این عوامل عبارت اند از:

مواد اولیه

در ساخت درب شیشه ای با توجه به نیاز و حتی طرح مورد نظر مشتریان می توان از انواع چوب های مختلف نظیر راش، کاج، نراد روسی، پی وی سی، UPVC، شیشه، فلزات و ... استفاده کرد. هر کدام از این موادی که نام برده شد با توجه به نیاز روز بازار قیمت های مختلفی دارند. از این رو می توان گفت که می توانند بر قیمت نهایی درب شیشه ای موثر باشند.

برند تولید کننده

برندهای تولید کننده درب شیشه ای طرح های مختلف گوناگونی از درب شیشه ای را به بازار عرضه می کنند. این درب ها می توانند به گونه ای طراحی شوند که کپی شده ی طرح های موفق باشند یا به صورت اختصاصی تولید شوند. هم چنین برند تولید کننده درب تجاری شیشه ای با توجه به میز ان استفاده از مواد اولیه، تنوع، سابقه کاری، نوع طراحی، کیفیت نهایی محصول و ... اقدام به قیمت گذاری بر روی تولید خود می کند.

ضمانت نامه یا گارانتی درب شیشه ای

بهتر ان است که به هنگام خرید درب شیشه ای به این نکته توجه کنیم که درب ها ضمانت نامه داشته باشند. داشتن ضمانت نامه برای درب های شیشه ای به خریدار اطمینان می دهد که انتخاب درستی داشته است. کیفیت را تا حدود بسیار زیادی تضمین می کند. هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری را به شدت کاهش می دهد. اما با این حال دریافت ضمانت نامه یا گارانتی محصول درب تجاری شیشه ای به صورت مادم العمر شاید نیاز به کمی هزینه ی ابتدایی بابت ضمانت نامه باشد. هرچند که با یک حساب سرانگشتی متوجه خواهید شد که چنین پرداختی منجر به سودآوری در آینده می شود.

تجهیزات مورد استفاده

درب شیشه ای از مواد اولیه ی اصلی چون چوب و شیشه ساخته می شود. اما در کنار این مواد دستگیره ها، قفل ها و لولا ها می تواند با توجه به نظر و نیاز خریدار تغییر کند. در برخی از موارد خریدار ترجیح می دهد که از تجهیزات لوکس تر به عنوان قفل و دستگیره استفاده نماید. در این صورت درب شیشه ای اختصاصی تر و جذاب تری خواهد داشت اما قیمت آن با مشابه درب شیشه ای ساده، قطعا به علت تجهیزات جانبی گوناگون، تفاوت خواهد داشت.

برای خرید درب شیشه‌ای چندین راه وجود دارد. شاید مسیر سنتی حضور در بازار برای شناسایی و خرید درب باشد اما با توجه به وضعیت فعلی رفت و آمد و ترافیک، صرف این مقدار زمان شاید درست نباشد. از این رو بهتر است پیش از بازدید حضوری از فروشگاه‌های درب شیشه‌ای، در فضای اینترنت به دنبال درب تجاری باشیم. کاپیراش تولیدکننده انواع درب‌های شیشه‌ای، یک سایت جامع از انواع درب‌های تجاری است. شما می‌توانید سایت کاپیراش انواع درب‌های شیشه‌ای را مشاهده کنید. علاوه بر این می‌توانید با ارسال فرم درخواست مشاوره از مشاوره‌های رایگان کارشناسان فروش، این شرکت نیز بهره ببرید. سوالات متداول

کجا درب تجاری و شیشه‌ای بخریم؟

می‌توانید با استفاده از سایت کاپیراش درب‌های مد نظر خود را انتخاب کنید و سپس با تماس تلفنی با مرکز مشاوره کاپیراش در خرید درب‌های تجاری یا شیشه‌ای، اقدام به خرید و دریافت مشاوره بیشتر نمایید.

قیمت درب تجاری یا شیشه‌ای به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت درب‌های شیشه‌ای به عواملی چون مواد اولیه، گارانتی محصول و برند تولید کننده بستگی دارد.

طرح دلخواه درب شیشه‌ای وجود دارد؟

بله، شما می‌توانید برای سفارش طرح دلخواه خود با تیم کاپیراش تماس بگیرید تا طرح مورد نظر شما به صورت اختصاصی طراحی و تولید شود.

درب‌های شیشه‌ای چگونه اند؟

درب‌های تجاری شیشه‌ای از ورقه‌های شیشه‌ای که ترکیبی است از پلیمر و خرده‌های چوب ساخته می‌شوند.

مهم‌ترین ویژگی درب‌های وردی چوبی چیست؟

زیبایی، قابلیت هماهنگی با دکوراسیون و چیدمان مختلف، دوام و… از مهم‌ترین ویژگی‌های درب‌های شیشه‌ای هستند.

مزیت درب تجاری شیشه‌ای چیست؟

از جمله مزایای درب شیشه‌ای می‌توان به مقاومت در برابر ضربه و خش، مقاومت در برابر حشرات، مقاومت در برابر رطوب و انعطاف‌پذیری و سبک بودن اشاره کرد.