درباره ما


شاید اگر بگوییم درب یکی از مهمترین بخش‌های یک ساختمان هستند، بی‌راه نگفته‌ایم. درها تسهیل‌کننده‌ی رفت و آمد هستند و نخستین تجهیزی هستند که هر مهمانی از فضای اختصاصی منزل یا محل کار ما رویت می‌نماید. مطابق با بسیاری از تجهیزات اداری و سازمانی درها نیز دارای خصوصیات و ویژگی‌های مختلفی هستند که هر کدام از این ویژگی‌ها آن را در دسته‌های مختلف تقسیم‌بندی می‌کند. ما در کاپی‏راش با جمع آوری بهترین متخصصان حوزه طراحی و ساخت انواع درب‌های تمام چوب و روکش چوب و همچین سایر مواد اولیه مورد نیاز هر واحد ساختمانی نموده است، برای ما مهم است که مشتریان‌مان به ساده‌ترین راه ممکن بتوانند بهینه‌ترین، زیباترین و کارآمدترین درب‌های مورد نیاز خود را از کاپی راش تهیه کنند.

شرکت کاپیراش عرضه کننده انواع درب خانگی، درب لوکس، درب فلزی، درب HPL، درب ضد آب و انواع درب تجاری است.

 

کاپیراش

نام تجاری کاپیراش از ترکیب دو کلمه کاپی که در زبان ترکی به معنای درب است و چوب راش که از گذشته‌های دور برای ساخت درب از آن استفاده می‌شده است، خلق شد.

تولیدات ما

برند تجاری کاپیراش در حال حاضر انواع درب اداری و خانگی را متناسب با آن چه که مشتریان در طراحی بیرونی و داخلی ساختمان‌های اداری و خانگی خود را دارند، تولید و عرضه می‌کند. انواع درب فلزی، درب HPL، درب لوکس و درب ضد آب و… تنها بخش از تولیدات ما در کاپیراش هستند که در اختیار متقضیان قرار خواهد گرفت.

خدمات ما

کاپیراش افتخار دارد که تولیدات خود را با توجه به نیاز مشتریان و بازار و هم راستا با بروزترین طراحی درب در دنیا ارایه نماید. ما در کاپیراش محصولات و تولیدات خود را با بالاترین کیفیت و ضمانت چندین‌ساله به مشتریان ارایه خواهیم کرد.

کاپیراش در تیم فنی خود از متخصصین عرصه طراحی داخلی و معماری استفاده می‌نماید. علاوه بر این مشتریان برند تجاری کاپیراش می‌توانند با برقراری تماس با تیم فروش، به صورت رایگان از مشاوره‌های رایگان بهره ببرند.